O restauracji Gęsi Puch


Restauracja Gęsi Puch mieści się w dawnej fabryce Zygmunta Richtera, należącego do jednej z najbardziej znanych łódzkich rodzin fabrykanckich, co niewątpliwie ma olbrzymi wpływ na klimat i atmosferę panujące w lokalu oraz na jego wystrój i przestrzeń.

Jest to idealne miejsce na spotkanie przy stole, od kameralnych rodzinnych obiadów poprzez biznesowe spotkania i bankiety do niezapomnianych wesel, które na długo pozostaną w Państwa pamięci.
Restauracja Kuchnia Polska Gęsi Puch oferuje kompleksową organizację przyjęć weselnych oraz okolicznościowych. Zespół profesjonalistów sprawi, że każda impreza będzie przebiegać bez zarzutu.
Organizowane przez nas przyjęcia odznaczają się najwyższym standardem jakości.
Gęsi Puch jest kompleksowo wyposażoną przestrzenią, gdzie możecie Państwo zorganizować wesele, chrzciny, bankiet firmowy, konferencję i każde inne przyjęcie. Nasi goście mają do dyspozycji aż trzy stylowo urządzone sale (Bankietowa, Kameralna, Restauracja), oraz taras letni.
Wymieniając atuty Restauracji, nie sposób nie wspomnieć o wyśmienitej kuchni. Menu (przygotowywane na miejscu) serwowane przez naszych kucharzy pod okiem szefa kuchni, łączy w sobie polską tradycję z nowoczesnymi inspiracjami. Nie mamy wątpliwości, że przyjęcie weselne czy chrzciny zorganizowane w Łodzi będą prawdziwą ucztą dla zmysłów.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pasji, efektywnemu zarządzaniu, kreatywności możemy stwierdzić, że sztukę organizowania przyjęć opanowaliśmy do perfekcji. Nasze usługi zadowolą najbardziej wymagających klientów, którzy w kwestii jakości nie uznają kompromisów.
Przystosowanie sal:
Sala bankietowa – na 130 osób z parkietem do tańczenia, tarasem/balkonem przyległym do Sali, 200 osób – kolacja zasiadana – bankiet, 160 osób – przyjęcia (np. wesela) z rozsadzeniem gości na dwóch poziomach –sala bankietowa i kameralna z parkietem do tańczenia na sali bankietowej.
Sala kameralna – na 60 osób.
Salę Restauracyjna – na 50-60 osób.