Skip to content Skip to footer

Dobrze wiemy, jak ważna jest unikalna oprawa i atmosfera Państwa wyjątkowych uroczystości. Zapewni ją Państwu sala bankietowa naszej restauracji, mieszcząca się na pierwszym piętrze budynku.

Oferujemy organizację na tej przestrzeni różnego rodzaju imprez (wesel, bankietów, jubileuszy, przyjęć okolicznościowych), które pozwolą celebrować zarówno samo wydarzenie, jak i spotkanie w gronie zaproszonych osób.
Możemy zagwarantować, że będą Państwo zadowoleni nie tylko z jakości oferowanych potraw, ale także ze sposobu ich przygotowania i niezapomnianego smaku. Miła atmosfera, doskonała obsługa oraz bliskie centrum miasta- położenie samego obiektu, to niewątpliwie dodatkowe atuty,  które pozwolą Państwu spędzić u nas niezapomniane  chwile pełne radości, wzruszeń i pysznego jedzenia.

W trosce o zadowolenie naszych klientów zadbaliśmy o najmniejsze detale. Dopieszczony wystrój, bezprzewodowy Internet, klimatyzacja to tylko nieliczna część wielu udogodnień usprawniających organizację spotkania i umilających jego przebieg. Obiekt dostosowany jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nasz management oraz pracownicy udzielą wielu cennych wskazówek dotyczących skomponowania odpowiedniego menu, aranżacji Sali czy wyboru kompozycji kwiatowych. Dołożą wszelkich starań, aby pobyt u nas był kojarzony z rzetelnym, miłym oraz profesjonalnym podejściem do Klienta.

Sala Bankietowa pomieści:

  • 130 osób z parkietem do tańczenia, tarasem/balkonem przyległym do Sali,
  • 200 osób – kolacja zasiadana – bankiet,
  • 160 osób – przyjęcia (np. wesela) z rozsadzeniem gości na dwóch poziomach –sala bankietowa i kameralna z parkietem do tańczenia na sali bankietowej.