Skip to content Skip to footer

W atmosferze elegancji, pośród fantastycznego wystroju, na poddaszu restauracji – mieści się najbardziej klimatyczna z sal – sala kameralna na poddaszu restauracji. Wnętrze imitujące stary strych, drewniane podłogi oraz dodatki w wystroju, sprawiają że sala ma ponadczasowy, niepowtarzalny klimat.  Organizujemy tam dla naszych Gości liczne imprezy okolicznościowe, takie jak: chrzciny, komunie, przyjęcia po ślubie, śluby cywilne połączone z weselem na Sali bankietowej, jubileusze, spotkania klasowe, imprezy firmowe, szkolenia i wiele innych.

Sala jest klimatyzowana, co sprawia że goście nawet w upalny letni dzień, będą komfortowo spędzać czas na tej przestrzeni.
Organizacja imprez okolicznościowych w Gęsim Puchu, to przede wszystkim profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie, zapewniana przez doświadczony personel. Nasi kucharze dokładają wszelkich starań, by serwowane dania trafiały w gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy dobrej kuchni. Sala kameralna idealnie sprawdzi się dla osób, którzy pragną wynająć salę na wyłączność, by ich Goście mogli spędzać czas ze swoimi bliskimi w wydzielonej, kameralnej przestrzeni restauracji.

Sala na poddaszu, zwana kameralną przeznaczona jest dla grup do 60 osób.